הלוואות כנגד נכס למסורבי בנקים/מעוקלים

אם אתה בעל עסק או שכיר ובבעלותך נכס מגורים או מסחרי, א.ש משכנתאות יידע איך לגייס עבורך כסף ביעילות ובמהירות.

לקוחות רבים מגיעים אל משרדינו ושואלים עד כמה ניתן לממן הלוואה על נכס קיים?אנו יודעים לתת כיום שיעור מימון של עד 60% משווי הנכס.למעשה, מדובר במוצר פיננסי שטורף את הקלפים בשוק מימון הנכסים,כך אדם יכול למנף את הנכס בצורה מיטבית אם עבור סגירת הלוואות, פיתוח עסקי או עזרה למשפחה.

עם כל הניסיון והקשרים שצברנו מול כל הגופים,גם לקוח שהינו מוגבל חמור במערכת הבנקאית, אנו יודעים איך להעמיד עבורו הלוואה כנגד הנכס . 

א.ש משכנתאות מלווה עשרות לקוחות, ומהניסיון הנצבר עם בנקאי המשכנתאות, חברות הביטוח השונות וקרנות הנדל''ן, אנו יודעים בדיוק איזה פיתרון מתאים לכל לקוח. יחד עם בניית בקשת האשראי בצורה מסודרת לגוף המממן, העסקה הופכת לברורה וקלה ומונגשת לאישור. בביצוע ההלוואה כנגד נכס ישנם מספר רב של פרמטרים בלתי תלויים שלכל אחד מהם עלול להוות מכשול לעסקה כולה, לרבות: בעיות בשמאות, בעיות משפטיות ברישום הנכס,עיקולים על הנכס,תיקים בהוצאה לפועל וכהנה וכהנה בעיות שלאדם הרגיל אין את היכולת להבין את עומקן ועל אחת כמה וכמה לדעת איך לפתור אותם.

א.ש משכנתאות עובד עם קרנות מפוקחות ובעלות רשיון והכל בכדי להגיע לפתרון הוגן, מהיר ותחרותי,במטרה שהלקוח יקבל את ההלוואה כנגד הנכס בצורה הנדרשת,בפריסה אישית ובריביות תחרותיות.

 

 

: א.ש משכנתאות מציעים מס פיתרונות

קבלת הלוואה חוץ בנקאית, של עד 60% מערך הנכס, לכל מטרה*

אישור עקרוני תוך 24 שעות בלבד*

ללא בירוקרטיה והליכים מורכבים - אין צורך בערבים או באישורים מיוחדים*

החזרים גמישים*

 תנאי החזר אופטימליים בהתאמה אישית*

 הלוואת גישור משנה עד 5 שנים*

?למי זה מתאים

הלוואה כנגד שעבוד נכס מתאימה לכלל האוכלוסייה*

חברות ותאגידים המעוניינים באשראי שלא במסגרת   האובליגו הבנקאי*

  לחייבי הוצל''פ   *

בעלי נכסים (גם אם יש להם כבר משכנתא קיימת או עיקולים)*

 bdi שלילי*

Name*
Email address*
Phone number*